Informatyka online

dla gimnazjalistów

Moje gimnazjumAutorski program nauczania przedstawia indywidualną koncepcje kształcenia z informatyki w gimnazjum. Zasadniczym celem programu jest wszechstronne przygotowanie ucznia do praktycznego wykorzystania technologii informacyjnej w życiu codziennym. Zapoznaj się ze szczegółami programu.

Podstawę programową z informatyki dla gimnazjum można znaleźć tutaj.

Plan pracy i kryteria oceniania ucznia przedstawiają zakres treści nauczania oraz sposoby i metody badania kompetencji uczniów. Proszę zapoznać się co wymagam w klasie I, klasie II i w klasie III.

Konstantynowski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych. Zobacz regulamin, test, zadania, wyniki. w edycji IV - 2006. Organizatorem są obecnie inni nauczyciele gimnazjum - B. Antosik i A. Feliniak. Archiwum konkursu: 2003(I), 2004(II), 2005(II), 2006(II).

Wyniki VII Szkolnego konkursu Informatycznego (czerwiec 2006) - zobacz szczegóły.

Regulamin pracowni komputerowej normuje pracę użytkownika z komputerami i relacje użytkownik - opiekun. Sprawdź.

Tematy zajęć szczegółowo przedstawiają treści kształcenia. Znajdziesz tutaj materiał dydaktyczny i ćwiczeniowy dla klasy I, klasy II i klasy III.

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL) jest certyfikatem, który zaświadcza, że właściciel sprawne posługuje się oprogramowaniem i komputerem. W naszej szkole średnio raz na miesiąc odbywa się egzamin. Zobacz szczegóły.

Moje gimnazjum znajduje się w Konstantynowie Łódzkim. Sprawdź jak funkcjonujemy i pracujemy?

O mnie parę słów. Lubię tę pracę... Zobacz co jeszcze.

Archiwum serwisu edukacyjnego z roku szkolnego 2000/2001 można pobrać stąd (280 kB) a z roku 2001/2002 tutaj (680 kB).

Copyright by ar 2002-2007