Konstantynów - Czerkasy

Listopad 2006

 Witamy

Galeria

Blog

Linki


(1kB)  (1kB)
::Dzień 1::
Pierwszego dnia mieli¶my zajęcia w szkole - plastyke, angielski, geografię oraz spotkanie z samorz±dem szkolnym. Po zjedzeniu obiadu w szkole poszli¶my na basen, gdzie mogli¶my korzystać z pływalni, sauny i jacuzzi. Następnie spacerowali¶my ulicami miasta do SP5. Nasi go¶cie zostali zaproszeni na poczęstunek i przedstawienie. Po tym zwiedzali¶my nowa halę, na której mieli¶my krótki trening siatkówki. PóĽniej poszli¶my do gimnazjum, na wieczór polski (poczęstunek, wróżby). Koło godziny 20 wrócili¶my do domów, a zaraz po tym wszyscy spotkali¶my sie w pizzeri.

::Dzień 2::
Nasi go¶cie pojechali do Łodzi. Zwiedzali Rezydencje Księży Młyn, jechali rikszami ulic± Piotrkowsk±. Następnie poszli do Manufaktury, gdzie zjedli obiad. Dojechali¶my (Polacy) do nich i razem chodzili¶my po sklepach. Po tym poszli¶my do kina na film "Bałwanek vs ¦więty Mikołaj". Około 19 pojechali¶my do Konstantynowa.

::Dzień 3::
Pojechali¶my do stolicy Polski - Warszawy. Zwiedzali¶my pałac Jana III Sobieskiego wbWilanowie. Wjechali¶my na 30 piętro w Pałacu Kultury. Potem poszli¶my na spacer po Warszawie (Plac Pilsudskiego - Starówka). Do domów wrócili¶my po 20

::Dzień 4::


(c) by team PL+UA