Jesteśmy z nich dumni!!!

Robert Witak
Monika Mikołajczyk
Agnieszka Markiewicz
Kamil Grek
Krzysztof Staszak
Emilia Druse
Paweł Adamowicz
Anna Wawrzyniak
Krzysztof Wojtysiak
Piotr Jakubowski
Anna Gryz
Anna Cieplucha
Przemysław Wojtysiak
Zbigniew Śmiechowicz

Strona główna
ROBERT WITAK - rocznik 90'
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu wiedzy o sztuce.
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.
  • Najlepszy uczeń roku szkolnego 2004/2005.

na górę ...

MONIKA MIKOŁAJCZYK - rocznik 90'
  • I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Człowiek w ruchu-sport, taniec, sport".
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt. "Piękni natury", "Zanieczyszczenie Środowiska" oraz inne liczne nagrody w konkursach plastycznych.

na górę ...

AGNIESZKA MARKIEWICZ - rocznik 90'
  • III Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Tęcza", "Sztuka Wyobraźni".
  • II Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Pierwszy rok Polski w Unii Europejskiej".
  • II Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Bezpieczna droga do szkoły".

na górę ...

NATALIA WOROTNICKA - rocznik 90'
  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

na górę ...

PIOTR BYCZKIEWCZ - rocznik 90'
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

na górę ...

PAULINA DZIEMIDOWICZ - rocznik 90'
  • I Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Pierwszy rok Polski w Uni europejskiej".
  • I Nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. "Bezpieczna droga do szkoły".
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Plastycznym pt. "Karta Świąteczma-Boże Narodzenie".

na górę ...

KAMIL GREK - rocznik 88'

Sportowo wszechstronnie uzdolniony uczeń, wielokrotny reprezentant szkoły w lekkiej atletyce, piłce ręcznej, piłce siatkowej, piłce nożnej.

Zdobywca:
  • I-go miejsca w Mistrzostwach Powiatu i Rejonu w Piłce Ręcznej,
  • V-go miejsca w Mistrzostwach Województwa w Piłce Ręcznej,
  • V-go miejsca w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m,
  • I-go miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej,
  • III-go miejsca w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej,
  • Trzykrotny Mistrz Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m,
  • Trzykrotny Drużynowy Mistrz Powiatu w Gimnazjalnej Lidze Lekkoatletycznej,
  • Rekordzista szkoły biegu na 100m z czasem 12,1s.

Kamil Grek jako zawodnik klubowy trenuję piłkę ręczną.

Do największych osiągnięć sportowych może zaliczyć powołanie w 2005 roku do Kadry Polski juniorów Młodszych ( rocznik 1988 i młodsi )

na górę ...

KRZYSZTOF STASZAK - rocznik '88

Najlepszy sportowiec Gimnazjum w roku szkolnym 2002/2003.

Wielokrotny reprezentant szkoły w lekkiej atletyce oraz pływaniu.

Zdobywca:
  • III-go miejsca w Mistrzostwach Województwa Sztafet Pływackich 10x25,
  • V-go miejsca Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych 10x1000 m,
  • VII-go miejsca w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych,
  • Wielokrotny Mistrz Powiatu i Rejonu w biegu na 1000m,
  • Trzykrotny Mistrz Powiatu W sztafetowych Biegach Przełajowych 10x1000m,
  • Trzykrotny Drużynowy Mistrz Powiatu w Gimnazjalnej Lidze Lekkoatletycznej,
  • Mistrz Powiatu i Rejonu w sztafetach pływackich 10x25 m,
  • Rekordzista szkoły w biegu na 1000m z czasem 2:51,2 s.
Krzysztof Staszak jako zawodnik klubowy osiąga wiele sukcesów sportowych do których można zaliczyć:
  1. Zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Polski w Trójboju Nowoczesnym -2004r.
  2. Zdobycie Drużynowego Wicemistrzostwa Europy Juniorów w Trójboju Nowoczesnym - Budapeszt 2004r.

na górę ...

EMILIA DRUSE - rocznik '89

Najlepszy sportowiec Gimnazjum w roku szkolnym 2003/2004.

Wielokrotny reprezentant szkoły w lekkiej atletyce oraz pływaniu.

Zdobywca:
  • V-go miejsca w Mistrzostwach Województwa Sztafet Pływackich 10x25 m,
  • I-go miejsca w Mistrzostwach Powiatu oraz Rejonu w biegu n1 600 m,
  • I-go miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, awans i udział w zawodach wojewódzkich,
  • II-go miejsca w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 m awans i udział w zawodach rejonowych,
  • I-go miejsca w Mistrzostwach Powiatu i Rejonu w Sztafetach Pływackich 10x25m,
  • IV m w otwartych Wojewódzkich Mistrzostwach Lekkoatletycznych- na 600m,
  • Rekordzistka szkoły w biegu na 600m z czasem 1:46,8 s.
Emilia Druse jako zawodnik klubowy osiąga wiele sukcesów sportowych, do których można zaliczyć
  1. Zdobycie Drużynowego Mistrzostwa Polski Trójboju Nowoczesnym
  2. Brązowy medal Mistrzostw Polski Trójboju Nowoczesnym- indywidualnie
  3. Srebny medal Pucharu Polski w Trójboju Nowoczesnym, Drzonków 2005r.

na górę ...

PAWEŁ ADAMOWICZ - rocznik '86

Najlepszy uczeń Gimnazjum Nr 1 w 2002 roku.

Laureat konkursów wewnątrz szkolnych w latach 1999-2002.

Laureat ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego pt. "Mój las" w 2001 roku.

Uczeń wszechstronnie uzdolniony.

na górę ...

ANNA WAWRZYNIAK - rocznik '87

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2002/2003.

Laureatka ogólnopolskich konkursów poetyckich.

na górę ...

KRZYSZTOF WOJTYSIAK - rocznik '87

Laureat konkursów wewnątrz szkolnych w latach 2000-2003.

Uczeń wszechstronnie uzdolniony.

na górę ...

PIOTR JAKUBOWSKI - rocznik '87

Laureat wielu konkursów wewnątrzszkolnych w latach 2000-2003.

Uczeń wszechstronie uzdolniony.

Najlepszy uczeń Gimnazjum Nr 1 w roku 2003.

na górę ...

ANNA GRYZ - rocznik '88

Laureatka ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Potęga przyrody" oraz innych konkursów plastycznych organizowanych w latach 2001-2004.

na górę ...

ANNA CIEPŁUCHA - rocznik '88

Finalistka wojewódzkiego konkursy biologicznego w roku szkolnym 2003-2004.

na górę ...

PRZEMYSŁAW WOJTYSIAK - rocznik '88

Finalista wojewódzkiego konkursu "Najlepszy uczniowski program komputerowy".

Najlepszy uczeń Gimnazjum Nr 1 w roku 2004.

na górę ...

ZBIGNIEW ŚMIECHOWICZ - rocznik '88

Finalista wojewódzkiego konkursu " Najlepszy ucznioski program komputerowy".

na górę ...